piątek, 14 maja 2010

Wisienka na torcie

Taka ciekawostka dla tych, którzy ostrzą sobie zęby na fotopassy na koncert Lady Gagi. O ile Stefani Joanne Angelina Germanotta ma bardzo restrykcyjne zasady focenia (z poziomu dźwiękowca), można się spodziewać, że lepiej do tematu podejdzie jej support, czyli Semi Precious Weapons.

Warto sprawdzić jak panowie prezentowali się podczas koncertów na trasie po USA. Fotografował Todd Owyoung:

- Semi Precious Weapons @ Cicero’s — 2007.11.30
- Semi Precious Weapons @ Blender Theater at Gramercy

Może być naprawdę fajnie ;) A dla tych, którzy wolą schować aparaty i delektować się show, firma Livenation rozpoczęła sprzedaż biletów.

PS. Może warto pokazywać i przedstawiać na Fosiarzach artystów, którzy zapowiadają się ciekawie od strony fotograficznej i mają Polskę na swojej trasie. Co myślicie?:)

5 komentarzy:

 1. to jest bardzo słuszna koncepcja :D bo bóg kazał się dzielić (informacjami też)

  OdpowiedzUsuń
 2. A jaa mam lepszy pomysł!
  Może by tak wziąć zmajstrować jakiś kalendarz czy coś (np kalendarz google użyć) z listą (co ciekawszych) koncertów i się wpisywać jak ktoś idzie na koncert - takie coś sprzyja budowaniu społeczności i nawiązywaniu znajomości :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Patryk: coś takiego już jest i nazywa się Last.fm Events ;) nie chciałabym powielać pomysłów, które już są i wykonane są niemal idealnie. Lepiej czas przeznaczyć na coś innego niź xerowanie..

  OdpowiedzUsuń
 4. Może i warto, ale zacznij wtedy zarządzać tagami do postów, jakiś nowy się przyda jak 'odwiedzą Polskie' zamiast 'poradnik' :)

  OdpowiedzUsuń