piątek, 13 sierpnia 2010

Poglądówki z OFFa

Troszkę poglądówek z tegorocznego OFF Festivalu, który po raz drugi (pierwszy był tutaj) zdobywa medal z ziemniaka za dobrą organizację pracy foto. O zmianach byliśmy informowani przed wejściem do fosy, nie było jakiś głupawych umów do podpisania (a te polecam czytać bo możesz się np. zrzekać praw do zdjęć;) a panowie Jarosław S. oraz Marcin S. uwijali się aby nam wszystkim (i foto i dziennikarzom) nie zabrakło informacji oraz pomocy. Fajnie, że Off już po raz któryś pokazuje, że woli ułatwiać aniżeli utrudniać pracę dziennikarzom i fotoreporterom. Nagrodę (medale plus zatyczki do uszu z kolekcji Diora na tegoroczny sezon festiwalowy) prześlemy mailem.

Foto na The Horrors:

The Tallest Man On Earth - jeden z najpiękniejszych (moim zdaniem) koncertów na tegorocznym OFFie i mnóstwo foto. Chyba dekoncentrowaliśmy sympatycznego Szweda bo w pewnym momencie postanowił nas uciszyć:(film podesłał Michał)W fosie nie można się ruszyć bo tyle nas (na następny rok przewiduje już tyle foto co na Glasto;). Tu zdjęcie (chyba) z The Flaming Lips, o którym to napiszemy za jakiś czas. Będzie to krótki wpis o tym jak balony potrafią nie tylko ubarwić zdjęcia, ale i wkurzyć zmęczonych już fotoreporterów.fot. Joanna 'frota' Kurkowska // Blackboxphoto.pl

4 komentarze:

 1. jeżeli kolega z drugiego zdjęcia z Horrorsów, który wygląda jakby już wychodził z fosy(ten o jaśniejszych włosach) to czyta, to bardzo proszę o kontakt na maila: ziembowa@gmail.com.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiem czy ten kolega to nie jest przypadkiem z Czech:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmn, czy mi sie wydaje czy wiekszosc ludzi w fosie jest dosyc mloda, w norwegii srednia wieku w fosie to 50, przynajmniej na tych najwiekszych festiwalach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 50? U nas chyba w takim wieku są tylko agencyjni...

  OdpowiedzUsuń