wtorek, 19 października 2010

W drodze...

...jestem bo sezon. Fosiarskie zdjęcia się zbierają, maile przychodzą (dzięki!), ale czasu brak na codzienne update'y. Dlatego na szybko parę linków i informacji:

1) "Pan Pozew", czyli kradziejowe jaja z innej branży (nie foto), ale spokojnie można przeczytać i zobaczyć jak działa system.

2) Organizatorzy KFR informują iż "Jak zawsze zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy, merytorycznego komentowania i krytycznych uwag." i że prace nad KFR rozpoczęte.

3) List Otwarty Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej oraz Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych, czyli NIE WYKONUJEMY ZA DARMO PROJEKTÓW WSTĘPNYCH. Rozumiem, że temat "płacenia za zdjęcia (rysunki/projekty/strony itp.)" niektórych nudzi, ale dobrze wiedzieć, że coś się dzieje i ludzie powoli zdają sobie sprawę, że wsadza im się ananasa do tylnej części ciała aniżeli pieniądze do ręki.

4) Konkurs zakończył się fiaskiem. Przyszły całe 3 odpowiedzi (ustnych było chyba z 25 ale ich nie liczę:))) i masa sugestii. Za rok druga edycja ze zmienionymi zasadami, darmową coca-colą i masą bajerów. Albo tylko ze zmienionymi zasadami :))

HOWGH!

2 komentarze:

  1. 1) polska żenua po raz kolejny...

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja pierniczę "Pan Pozew",ale żenada. Szkoda,że kolega od grafiki wymiękł,kumam strach przed wielkim koncernem.Ale jeszcze chwila i się zrobi normalnie w naszym kraju.No tak mi się wydaje.
    a.

    OdpowiedzUsuń