wtorek, 14 grudnia 2010

Zaginął sprzęt!

Info od Marty Chrobak:

Z garderoby poznańskiego Eskulapa 11 grudnia, czyli w sobotę między godziną 21 a 4 nad ranem, zniknął sprzęt fotograficzny:

Canon eos 5 d
Canon eos 1 d mark 4,
obiektywy canon EF 50mm F/ 1.4 USM nr 2515A003[AA]
canon EF 85mm F/ 1.8 USM nr 2519003[AA}
canon EF 200mm F 2.8 L II USM nr 2529A005[AA]
sigma 24mm F 1.8 DG MAcro nr 20001890


Na razie czekam na więcej szczegółów takich jak numery seryjne. Macie info? Piszcie proszę na maila sabataj13@gmail.com lub spiewaczeslaw@gmail.com.

9 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. była prośba o podpisywanie się...

  Co do sprzętu: niektórzy pracują podczas koncertów i noszą ze sobą jeszcze więcej więc nie widzę w tym nic dziwnego..

  OdpowiedzUsuń
 4. O shit... :/ W życiu pewnie na taki sprzęt nie zarobię, a gdybym stracił, to bym się pochlastał... Trzeba patrzeć na ebay'a i allegro... 1DmkIV... masakra:(

  OdpowiedzUsuń
 5. wielka strata, ale z drugiej strony - zostawianie takiego sprzętu bez opieki kusi złego... mam nadzieję, że sprzęt się znajdzie, a poszkodowana i wszyscy zostawiający swój sprzęt gdziekolwiek, będą mieli nauczkę... c'nie Frota (nowy lepszy świat)?

  OdpowiedzUsuń
 6. tyle ostatnio jest tych kradzieży, nawet z domów, że ja już nie wierzę w nowy lepszy świat --' brzmi pesymistycznie, brzmi emo (heh), ale taka jest prawda, że widocznie nikt się nie cofnie już przed kradzieżą.

  OdpowiedzUsuń
 7. o jaaaaaaaaa, znowu??
  w porównaniu do tej Pani to ja ze swoim sprzętem wypadam bladziutko nie mniej jednak chyba należny zastanowić się nad jakimś alarmem ochroniarzem albo czym kolwiek co uchroni nas przed kradzieżą, bo każdemu z nas zdążyło się kiedyś spuścić na chwilkę z oczu aparat
  Ceremi

  OdpowiedzUsuń
 8. OJAJEBE. Największe współczucie do p. Katarzyny, polecam zgłoszenie serwisowi Canona (jeśli ma gdzieś pudełka i faktury po sprzęcie) numerów seryjnych w.w., może (jeśli się nie znajdzie - a oby się znalazło!) ktoś kiedyś odeśle na serwis, a wtedy trafi do do prawowitego właściciela. To raz. Dwa - na policję. Trzy - obskoczyć wszystkie lombardy w Poznaniu i zostawiać tam listę sprzętu. Z ofertą nagrody dla właściciela, który zgłosi, że ktoś chce to opchnąć.


  sam straciłem D90, więc znam to uczucie - aczkolwiek finansowo zabolało mniej...

  OdpowiedzUsuń
 9. http :// allegro.pl /canon-eos-1d-mark-iv-body-nowy-gwar-i1360836959.html#gallery
  znalazlem TO!

  OdpowiedzUsuń