środa, 30 marca 2011

Więcej czadu!

Paweł podesłał info:

"Witam,
Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą 10.04 w klubie Proxima odbędzie się pierwsza edycja festiwalu Warszawa Brzmi Ciężko, na którym twórczość swoją będą prezentować warszawskie zespoły z ogólnie pojętego nurtu muzyki ciężkiej.

więcej szczegółów na temat festu tutaj.

W planach jest również prezentacja zdjęć z warszawskiej sceny. Niestety, koszty wydruków i oprawy zdjęć trochę przerosły moje oczekiwania, w związku z czym tradycyjna wystawa stoi pod znakiem zapytania, natomiast z całą pewnością odbędzie się multimedialna prezentacja fotografów bezpośrednio, czy też pośrednio związanych z warszawskim światem metalowo-rockowym.

W związku z powyższym mam przyjemność zaprosić Was do udziału we współtworzeniu tego projektu. Jeżeli chcielibyście zaprezentować swoje prace na Festiwalu, ślijcie je na adres:

foto.wbc@gmail.com.

Prezentacja jest multimedialna, w związku z czym teoretycznie ograniczenia ilościowego nie ma, ale żeby uniknąć nieporozumień, proszę o krytyczne spojrzenie na swoje prace i wybranie max 10-15 zdjęć.
Najlepiej, gdyby zdjęcia były opatrzone Waszym znakiem wodnym/logo/etc. żeby każdy oglądający mógł od razu wiedzieć, kto jest ich autorem.

Zaznaczam też, że przesłanie zdjęć nie jest jednoznaczne z ich prezentacją na festiwalu. Wyboru dokonamy wspólnie z organizatorami.

Fotografowie prezentujący swoje prace na Festiwalu będą również wymienieni z imienia i nazwiska w oficjalnym folderze festiwalowym.

Zaznaczam, że absolutnie nie jest to z mojej strony przedsięwzięcie komercyjne, więc profilaktycznie bardzo proszę o powstrzymanie się od komentarzy w stylu "psucie rynku". Zdjęcia nie będą wykorzystywane bez Waszej zgody nigdzie poza tą prezentacją.

Jeżeli znacie fotografów koncertowych, których prace mogłyby również uświetnić imprezę, a których nie ma w adresatach tej wiadomości, przesyłajcie ją dalej.
"

Zapraszamy do udziału!

3 komentarze:

 1. Parę szczegółów:
  Chodzi o zdjęcia warszawskich kapel z nurtu cięższego rocka/metalu. Niekoniecznie z koncertów w warszawie, niekoniecznie współczesnych.
  Format zdjęć: jpg, 1000px na dłuższym boku, kompresja 10, 70 dpi.
  Termin nadsyłania prac: 7 kwietnia 2011

  OdpowiedzUsuń
 2. jest gdzies w necie jakis reporaz z tego?

  OdpowiedzUsuń
 3. niejako sam sobie odpowiem - pelne koncert do zobaczenia tu - http://pl.justin.tv/fromstage/b/283488836?utm_campaign=archive_embed_click&utm_source=www-cdn.justin.tv

  OdpowiedzUsuń