niedziela, 12 czerwca 2011

"Ściepa dla Wygody"

Pozwolę sobię przekleić tylko fragment infa z FB i gorąco zapraszam do wspierania akcji:

"Paweł Wygoda to przyjaciel wielu z nas, niebezpiecznie kręcących się wokół sceny stonerowej. Wielokrotnie wspiera nas zdjęciami z koncertów, które trafiają na portale, strony internetowe itd. Za zdjęcia nigdy nie musieliśmy płacić z Bobrami, a myślę że nikt z Was również nie musiał.

 Oto kilka zdjęć jego autorstwa takich kapel jak: Lucky Funeral, Weedeater, Vagitarians, Satellite Beaver, Death Denied, Fifty Foot Woman, Belzebong, Grand Astoria czy Ufomammut:
https://picasaweb.google.com/p.wygoda/PolishStonerRockScene?authkey=Gv1sRgCObksoT7i7mqCQ#

A tu blogi Pawła:
http://fotokoncert.blogspot.com/
http://pawelwygoda.blogspot.com/

Na ostatnim koncercie TRUCKFIGHTERS-ów Paweł został okradziony z aparatu i obiektywu. Wraz z Satelitarnym Bobrem pomyśleliśmy że to lipa jakich mało. Tyle dobrej roboty dla nas zrobił i teraz nagle stop? No coś tu nie gra !!!

W związku z zaistniałą sytuacją Bobry proponują zbiórkę dla Pawła na nową fotograficzną armatę żeby dalej mógł pstrykać zajebiste foty. Poniżej konto Pawła, który jest również administratorem tego wydarzenia:

Paweł Wygoda
ING Bank 20 1050 1038 1000 0023 1008 3023
Tytułem: aparat

Propozycja zrzutki to 20 zł, można więcej można mniej, w ramach możliwości. Bobry zrzucają się oczywiście całym zespołem. Jeżeli ktoś się poczuwa niech również ciepnie groszem !!! Kto się dorzuci ten będzie miał najtłustsze dzieci w tym wymiarze. Kto się nie zrzuci tego rozjedzie walec tej nocy (tak mi powiedziała stara wiedźma na ostatniej wizycie przy zakrapianej herbatce) !!!
"

Swoją drogą - dwie smutne refleksje na niedzielę:

- gdyby PŁACONO za zdjęcia nie trzeba było by robić ściep, fotograf miałby odłożony odpowiedni bilon.
- gdyby była możliwość ubezpieczenia sprzętu (nie tylko w ramach działalności gospodarczej) wszystkim foto pewnie pracowało by się z mniejszym kamieniem na sercu.

Państwo wybaczą, za dużo kradzieży w ostatnim czasie po prostu i stąd gorzkie refleksje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz