poniedziałek, 11 lipca 2011

M.I.A., Opener i radiowe zabawy!

No tego to jeszcze nie grali. Ku zaskoczeniu fosiarzy, obsługi i publiki, M.I.A...Wpuściła widzów na scenę głowną Openera, powodując stan przedzawałowy u paru osób (czytaj - organizatorów). O dziwo, niejeden fosiarz i niejedna fosiara trafili na Onet.pl(polecami drugi filmik - istne "wejście komandosów"!:) czy Pudelka. A po Pudelku to wiadomo - sława, Kasia Cichopek dodaje cię do znajomych na fejsbuniu i inne bonusy.Z perspektywy fosy wyglądało to tak (dziękujemy Marcie Szadowiak za zdjęcia!):
Nasza fosiarska praca zainteresowała dziennikarzy radiowej Trójki (serdecznie pozdrawiamy!:) i tak oto w piątkowe popołudnie, między jednym pogodowym armagedonem a drugim, Agnieszka Obszańska przepytała frotę z "bycia fosiarzem". Wywiad jest częścią archiwaliów Trójki i możńa go odsłuchać tutaj (klikamy w Open'er 2011 - podsumowanie piątku (RDK - Trójka)). Swoją drogą - drabinka nadal wywołuje kontrowersje i zdziwienie!


PS. WAŻNE - polecamy dwa fanpage'e na fejsie. Jeden to "Nie fotografuje za darmo" (kontynuacja grupy o tej samej nazwie) a drugi to "Nie kradnij zdjęć innych fotografów".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz