czwartek, 27 maja 2010

Przypominacz

Czasem zdarzy się nam o czymś przypomnieć Wam, drodzy Czytelnicy - a nóż komuś ta informacja uratuje tą wrażliwą cześć ciała?

Nadchodzi czas letnich festiwali. Są to imprezy na które raczej nie zaakredytujemy się dzień wcześniej (choć historia zna różne dziwne i podłużne przypadki), więc polecamy śledzić uważnie terminy akredytacyjne. Choć pierwsze formularze zostały już rozdane (w tym miesiącu szczęśliwcy otrzymali potwierdzenia m.in. na Selector Festival oraz Open'era), przed nami jeszcze tyle atrakcji, że ho ho! Off, Jarocin, Orange Warsaw, Nowa Muzyka czy Coke to tylko ułamek tego, gdzie możemy znaleźć się tego lata.

Warto więc porobić sobie spis, jeżeli mamy pewność, że będziemy focić na danym wydarzeniu dla publikacji z która współpracujemy. Unikniemy stresów a naczelny podpisujący papier zrobi to powoli bo do zamknięcia terminu składania zostały trzy tygodnie, a nie minął on tydzień temu.

Nieśmiało przypominamy też o liście polskich fotografów koncertowych na która można się śmiało wpisywać! Zasady wpisywania znajdziecie tutaj. Nie gryziemy i nie molestujemy, więc zapraszamy do zapisywania się! Spread the word folks!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz