środa, 21 lipca 2010

Paweł i Angole

Naprawdę lubie pisać tu o miłych sprawach, a ta o której właśnie pisze taką jest. Nasz kolega z fosy, Paweł Jóźwiak, zrobił tak dobre wrażenie na brytyjskiej grupie The Brew tymi oto zdjęciami, że postanowili zaprosić go na swój drugi występ w gdyńskiej Hali i uhonorować AAA passem.

AAA to marzenie chyba każdego foto. Uogólniając: fosa otwarta podczas całego występu, możliwy backstage oraz wejścia na scenę z której można robić takie ujęcia.

Efekt pracy tutaj. Pierwsze foto to, moim zdaniem, bardzo mocny kandydat na tegorocznego KFR'a. Albo zwycięską piątkę :) No sami popatrzcie:


(C) Paweł Jóźwiak - eight8s.blogspot.com

8 komentarzy:

 1. O nie!
  A jak ja dostałem zgodę na wejście na scenę i robienie z niej zdjęć wówczas szanowna koleżanka napiętnowała mnie nazywając "oszustem"
  I gdzie tu równość wśród fosiarzy?

  Ja mam takie ujęcie bębniarza -> POT

  OdpowiedzUsuń
 2. jezu toż to żarcioch był wtedy agh! no i fot mi nie wyslales! ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. No wiem że to był żarcioch ale się teraz z Tobą droczę ;P
  Jakich fot Ci nie wysłałem?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czesc Frotka:)Chcialam napisac, ze to bardzo milo,ze tak ładnie napisalas o moim chłopczyku:)Pawelkowi bylo bardzo miło i mi tez bo ja taka dumna jestem z niego:) I dowiedzialam sie jak fachowo nazywa sie ta przepustka-bo Wy to fachowcy jestescie:)A jak bylo na heinekenie?Do zobaczenia w trojmiescie na koncercie...albo na dzielni PIONA!:)Marta

  OdpowiedzUsuń
 5. Przemek: nas ze sceny :D

  Fachowiec od kranu jest no! a nie od przepustek !

  OdpowiedzUsuń
 6. nie robiłeś nam jakiś ogólnych fotografii ze sceny może?:>

  OdpowiedzUsuń
 7. nie wiem nie pamiętam za wszystko żałuję i proszę o pokutę i rozgrzeszenie ...

  OdpowiedzUsuń